Na remis w meczu sparingowym 3:3

W Niedzielę 31.07. rozegrany został mecz sparingowy z drużyną LZS Lubnów, mecz rozegraliśmy na własnym boisku. Mecz zaczęliśmy bardzo dobrze bo już w 1 minucie nasza drużyna objęła prowadzenie po golu Artura Leusa na 1:0 , na drugą bramkę musieliśmy czekać do 37 minuty , bramka strzelona przez Dawida Ostrowskiego. Nasza drużyna za bardzo uwierzyła w siebie i że drużyna przeciwna nie sprosta atakom naszej drużyny i w 44 minucie tracimy bramkę na 2:1 a kolejną w 49 minucie . Wynik na 2:2 nie jest zadowalający dla drużyny więc w kolejnych minutach dokładnie w 65 minucie Artur Leus strzela gola na 3:2 . W 70 minucie zawodnik drużyny przeciwnej fauluje naszego zawodnika a sędzia pokazuje na wapno, do karnego podchodzi Artur Leus lecz niestety nie wykorzystuje karnego i wynik pozostaje bez zmian. Niestety w 90 minucie na koniec meczu strata piłki i stracona przez nas kolejna bramka i mecz kończy się wynikiem 3:3