Przegrana w meczu z Bukowem 6:5

W niedzielę (13.03.2016) nasza drużyna rozegrała mecz z drużyną z Bukowa, mecz zaczął się o godz.15,00 a nasza drużyna wyszła na boisko mocno zmotywowana i gotowa do gry. Pierwsza połowa zaczęła się dobrze dla naszej drużyny i to my dyktowaliśmy warunki na boisku od samego początku, nasza drużyna mocno naciskała na bramkę rywali. W 20 minucie sędzia odgwizduje na wapno po faulu na naszym zawodniku i prowadzimy 0:1 W 32 minucie po asyście Sławka Matrasa na listę strzelców wpisuje się Paweł Getinger, niestety w 45 minucie przez naszą nieuwagę tracimy bramkę i do szatni wynik pozostanie na 1:2 Na drugą połowę wychodzimy zmotywowani i gotowi do gry, w 47 minucie nasz zawodnik zostaje faulowany na 22 metrze a do rzutu wolnego podchodzi Marcin Chmura i po pięknym uderzeniu prowadzimy 1:3

W 50 minucie na listę strzelców wpisuje się Sławek Matras po asyście Adriana Łaptasa, niestety po strzale który oddał Sławek został kopnięty przez zawodnika drużyny przeciwnej (rozcięcie nogi oraz silny ból nogi powoduje iż Sławek zmuszony jest opuścić boisko) wynik 1:4 dla naszej drużyny .Kolejną stratę bramki notujemy w 53 minucie na 2:4

Wynik na 2:5 ustala Artur Leus po asyście Kuby Staszkowa, wydawało by się że mecz wygrany a to nic bardziej mylnego, 2 żółtą kartkę dostaje Marcin Chmura w efekcie czerwona, gramy w dziesiątkę i tracimy kolejne bramki, na nasze nieszczęście 4 kolejne bramki straty powodują iż przegrywamy mecz 6:5