Przegrana w sparingu z Maciejowicami 1:3

W sobotnie popołudnie nasza drużyna rozegrała mecz sparingowy na własnym boisku z drużyną z Maciejowic która była bardziej kompletna i praktycznie cała kadra była dostępna do gry, u nas brak zawodników spowodował braki w szeregach i trzeba było przetasować drużynę. Mecz zaczął się dość dobrze i sytuację kontrolowaliśmy do końca pierwszej połowy i do szatni wynik zachował się na 0:0 , niestety po błędzie naszego zawodnika który wpadł na zawodnika w polu karnym sędzia odgwizdał wapno i po chwili przegrywaliśmy już 0:1 kolejną bramkę straciliśmy w 53 minucie i trzecią w 78 minucie. w 85 minucie po asyscie Marcina Chmury bramkę dla naszego zespołu strzelił Jakub Staszków.

skład na mecz :

Leszek Zoń, Marcin Chmura, Mateusz Wyleżoł, Jakub Czerpak, Mariusz Fułat, Piotr Janas, Dariusz Pazdur , zawodnik testowany, Jakub Staszków Zawodnik testowany, Marcin Krecichwost, Sławomir Miastkowski, zawodnik testowany

Brak zawodników: Łukasz Skupiński,Artur Leus, Dawid Ostrowski, Wojciech Ostrowski, Mateusz Kliś, Tomasz Bielski, Szymon Szulc, Kontuzjowany Kacper Urbańczyk