Wygrana w meczu ligowym z drużyną Kastor Jasienica Górna (1:4)

W meczu 20 kolejki ligowej nasza drużyna udała się do Jasienicy Górnej w pogoni za 3 pkt. Bardzo dobrze nasza drużyna weszła w mecz strzelając bramkę już w 5 minucie meczu bramkę strzelił Paweł Getinger po asyście Błażeja Mirka. Kolejna bramka wpadła w 15 minucie po strzale Sławomira Matrasa zawodnik drużyny przeciwnej skierował piłkę do własnej bramki. Niestety przy stałym fragmencie gry straciliśmy bramkę w 33 minucie meczu i z wynikiem 1:2 schodziliśmy do szatni. Na drugą połowę wyszliśmy bardzo zmotywowani a kolejne bramki wpadały w 56 minucie oraz 65 minucie po strzałach Pawła Jarmolińskiego oraz Kacpra Urbańczyka.

mecz zakończył się wynikiem : 1:4 dla Malerzowic Małych, kolejne pkt. zapisujemy do naszego konta.