Wygrana z drużyną LZS Ujezdziec (4:1)

Wygrana z drużyną  LZS Ujezdziec (4:1)

Wygrana z drużyną z LZS Ujezdziec zapewniła nam kolejne pkt-y i pozwala pozostać na 6 pozycji w tabeli, Mecz w pierwszych minutach nie korzystnie rozpoczął się dla naszej drużyny ze względu na stratę bramki w 13 minucie lecz strata bramki spowodowała u nas większe zaangażowanie do gry i chęć do walki. W 21 minucie meczu z rzutu wolnego pięknym strzałem i bramką popisał się nasz specjalista od wolnych rzutów Marcin Chmura, kolejną bramkę dołożyliśmy po pięknej akcji Adriana Łaptasa i asyście Sławka Matrasa i korzystnym wynikiem 2:1 schodziliśmy do szatni. W drugiej połowie szybko dołożyliśmy bramkę bo już w 47 minucie na listę strzelców wpisał się Sławek Matras a asystentem przy bramce był Jakub Czerpak. Ostatnim strzelcem bramki dla naszej drużyny był Kacper Urbańczyk po asyście Marcina Chmury w 67 minucie meczu na 4:1 i takim wynikiem zakończyliśmy spotkanie. Podziękowania dla drużyny przeciwnej za dobrą grę, życzymy powodzenia w dalszych rozgrywkach. oraz podziękowania dla Pana Sędziego za bardzo dobre sędziowanie które było na bardzo wysokim poziomie.