Wygrana z drużyną z Siestrzechowic (0:3)

Po raz kolejny nasza drużyna notuję wygraną w kolejnym meczu tym razem na wyjezdzie. Nie udało się wejść dobrze w początek meczu i walka o piłkę była po obu stronach a pierwszą bramkę udało się zdobyć dopiero w 40 minucie po bardzo dobrze przeprowadzonej akcji naszej drużyny przy której asystował Marcin Chmura a bramkę strzelił Artur Leus. Do przerwy wynik pozostał bez zmian. Na drugą połowę wyszliśmy zmotywowani i gotowi do gry więc graliśmy to co nakazał nam trener.

kolejną bramkę zdobyliśmy 75 minucie meczu i ponownie na listę strzelców wpisuje się Artur Leus po asyście Sławka Matrasa i prowadzimy już 2:0 , ostatnia bramka na 3:0 należy do Kacpra Urbańczyka który nie dał obrońcom szans i po ładnym strzale trafił do bramki.

Dobrą wiadomością jest również fakt iż Jakub Staszków powrócił do gry po kontuzji Barku z którą zmagał się przez kilka tygodni.