Wygrany mecz ligowy z drużyną LKS Orzeł Reńska Wieś

W 17 kolejce ligowej nasza drużyna podejmowała na własnym obiekcie drużynę LKS Orzeł Reńska Wieś która w tabeli zajmuje 3 miejsce , mecz rozpoczął się o godz. 13,30 Mecz mógł się podobać ponieważ obydwie strony grały bardzo dobrą grę a do przerwy wpadła tylko 1 bramka którą strzelił dla naszej drużyny Paweł Jarmoliński po asyście Kacpra Urbańczyka.

Druga połowa bardzo wyrównana lecz bramki wpadały z naszej strony, druga bramka strzelona z rzutu wolnego który wykonywał Kacper Urbańczyk, na 3:0 po asyście Pawła Jarmolińskiego strzelił Dominik Obara.

Mecz zakończył się wynikiem 3:0 i to nasza drużyna dopisuje na konto 3 pkt. Dziękujemy drużynie z LKS Orzeł Reńska Wieś za dobry mecz i życzymy powodzenia w kolejnych rozgrywkach.