Przegrana z Łąką 2:3

No cóż nie udało się naszej drużynie zdobyć 3 pkt. drużyna z Łąki dyktowała ciężkie warunki w postaci fauli które odbiły się na naszych zawodnikach, Sędzia z racji tego iż był zawodnikiem Łąki nie był obiektywny w sędziowaniu i w znacznym stopniu przyczynił się do wygranej naszych rywali. Tak to już jest w piłce nożnej ale my dalej gramy swoje i się nie poddajemy. Od początku meczu to my dyktowaliśmy warunki i już w 2 minucie nasza drużyna prowadziła 1:0 , niestety w 5,10,30 minucie nie zapanowaliśmy nad akcjami i skończyło się to nie za dobrze dla naszej drużyny, drugą bramkę dołożyliśmy 82 minucie. Głowy do góry Panowie i gramy dalej.

Skład na meczu: Adrian Kliś, Marcin Chmura, Jakub Czerpak, Marcin Kręcichwost-(60 min. Wojciech Ostrowski),Dawid Ostrowski, Mariusz Fułat-(70 min. Piotr Janas), Sławomir Miastkowski-(Daniel Wdowczyk), Jakub Staszków, Sylwester Mierzwa-(60 min.Dawid Czuba), Mateusz Baranowski, Artur Leus

1:0 Mateusz Baranowski - asysta Marcin Kręcichwost (2 min)

1:1 Łąka  (5 min)

2:1 Łąka  (10 min)

3:1 Łąka (30 min)

3:2 Artur Leus - asysta Piotr Janas