Wygrana z Jarnołtowem 0:7

W dniu wczorajszym nasza drużyna wyjechała na mecz zmierzyć się z drużyną z Jarnołtowa, mecz zaczął się z lekkim opóznieniem, do gry od samego początku weszliśmy bardzo dobrze i już w 14 minucie strzelamy bramkę i po asyście Krzyśka Marcinka Sławek Miastkowski daje nam prowadzenie.Kolejne dwie bramki wpadają w 26 i 29 minucie meczu i wpadają na konto Mateusza Baranowskiego po asystach Sylwestra Mierzwy i Marcina Chmury. Do przerwy wpada jeszcze jedna bramka którą funduje Jakub Staszków. Zaczyna się druga połowa i ponownie gramy swoje a kolejna bramka wpada dopiero w 76 minucie meczu i strzelcem tej bramki jest Artur Leus po asyscie Krzyśka Marcinka. 6 i 7 bramka również należy do Artura Leusa co daje mu hat tricka a asystują mu przy tych bramkach Darek Pazdur, Jakub Staszków. Mecz kończy się wynikiem 0:7 co na dzień dzisiejszy daje nam 3 miejsce w tabeli. Czas na przygotowania do kolejnego meczu.